Všechny vozy - Palivový filtr / plast
| Délka [mm] | 81 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 81 mm |
| Výška [mm] | 156 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 246 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2048 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,296 kg |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Výška [mm] | 166 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,323 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
Dostupnost
| Délka [mm] | 164 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 151 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,352 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 104 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 135 mm |
| Výška [mm] | 197 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,648 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| typ filtru | s koncovkou pro vodní senzor |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 135 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 197 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,645 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| typ filtru | s koncovkou pro vodní senzor |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 263 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,298 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 197 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
Dostupnost
| Výška [mm] | 204 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,345 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 115 mm |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 162 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,126 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 7,95 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Výška [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,436 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
Dostupnost
| Délka [mm] | 266 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,314 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,410 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| typ filtru | bez vodního senzoru |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 118 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Vnější průměr [mm] | 48 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 176 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 89 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | s odlučovačem vody |
Dostupnost
| Výška [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr těsnicího kroužku [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 93 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr těsnicího kroužku [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 252 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 180 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,530 kg |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost