Všechny vozy - Palivový filtr / plast
| Výška [mm] | 101 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 85 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 164 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Tlak [bar] | 6,6 bar |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| Počet koncovek | 3 |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| Výška [mm] | 142 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,159 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 39 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 278 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,538 kg |
| Vnější průměr [mm] | 81 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Výška [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| typ filtru | bez ohřívání filtru |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 102 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 82 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 94 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vnější průměr těsnicího kroužku [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 143 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,070 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Výška [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 101 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 189 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,385 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 87 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | se šroubem vypouštění vody |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Průměr potrubí [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 315 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,390 kg |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 10,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Výška [mm] | 128 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,330 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 11,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 91 mm |
| typ filtru | bez šroubu výpust.vody |
| typ filtru | bez vodního senzoru |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
Dostupnost
| Délka [mm] | 164 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Mann + Hummel |
|---|---|
| Výška [mm] | 116 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 89 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 18 mm |
| Vnější průměr [mm] | 84 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 132 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| typ filtru | s ohříváním filtru |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Výška [mm] | 74 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 131 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 7,89 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Výška [mm] | 109 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,179 kg |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 97 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost