Všechny vozy - Palivový filtr / plast
| Výška [mm] | 177 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
| Materiál těsnění | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Dostupnost
| Výška [mm] | 139 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| typ filtru | s odlučovačem vody |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 86 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 172,3 mm |
| Velikost závitu | M12X1,5 |
| Závit spojky | M14x1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 82 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 144,5 mm |
| Velikost závitu | M14X1,5 |
| Závit spojky | M12x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 90 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 118,5 mm |
| typ filtru | bez koncovky pro vodní senzor |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 89,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 100 mm |
| Závit spojky | M12x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 91 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 127 mm |
| typ filtru | bez koncovky pro vodní senzor |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 88,9 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 202 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 85 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 159 mm |
| Závit spojky | M16x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 88 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 170 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 83 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 186,5 mm |
| Závit spojky | M16x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 89 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 168,3 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 81 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 158,5 mm |
| Závit spojky | M16x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 86 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 155 mm |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Závit spojky | M12x1,5 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 89 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 169 mm |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 89 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 174,3 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 59,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 165 mm |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Průměr v mm | 78 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 136,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 11 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 84 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 71,3 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál pláště | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 61 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 164 mm |
| Tlak [bar] | 6,6 bar |
| typ filtru | Filtr zabudovaný do potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem tlaku |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost