CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi - Hadice/ trubky od 7/2008 do 7/2011, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RHF (DW10BTED4), Šikmá zadní část
| Materiál | PA 6 GF 30 |
|---|---|
| Materiál | Polyamid 12 |
| Jednotka množství | kus |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Barva | bílá-transparentní |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
Dostupnost