FORD TRANSIT V363 autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD - Olejový filtr od 8/2013 do 12/2018, 2198 ccm, 92 kW, 125 hp, CYR5, USR6, autobus
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 72 mm |
| Průměr 4 [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M22x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 72 mm |
| Průměr 4 [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M22x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Závit spojky | M22x1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29671 |
|---|---|
| Průměr v mm | 76 mm |
| Výška [mm] | 78 mm |
| Velikost závitu | M 22x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1,5 |
| Závit spojky | M22x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2016 |
|---|---|
| Výška [mm] | 86 mm |
| Velikost závitu | M 22 X 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,5 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 X 1,5 |
| Průměr 1 [mm] | 77 mm |
| typ filtru | filtrace hlavního proudu |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 84,3 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22 x 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 78,5 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85,5 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9467521180 |
|---|---|
| Výška [mm] | 69 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1109Y9 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | genuine |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 69 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 24 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1812551 |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Materiál pláště | ocelový plech |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 78 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 X 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 22 X 1.5 - 6H |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Velikost závitu | M22x1,5-6H |
|---|---|
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29670 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
| Výška [mm] | 86 mm |
| Velikost závitu | M 22 x 1,5 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost