VOLVO V60 I (155) T5 AWD - Olejový filtr od 4/2015 do 5/2018, 2497 ccm, 187 kW, 254 hp, B 5254 T12, kombi
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2015 |
|---|---|
| Výška [mm] | 125 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 125,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 125,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 65 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 128 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 125 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 64 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1371199 |
|---|---|
| Výška [mm] | 125 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 126 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124,5 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31,5 mm |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 125,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 125,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost