TOYOTA CAMRY limuzína (_V5_) 2.0 (ASV51_) - Olejový filtr od 1/2015 do 3/2018, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 6AR-FSE, limuzína
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2015 |
|---|---|
| Výška [mm] | 68 mm |
| Výška 1 [mm] | 66 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 29 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 68,8 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 67,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 68 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 415231110 |
|---|---|
| Výška [mm] | 67 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 98 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 68,8 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 67,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 68 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 68 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33832 |
|---|---|
| Výška [mm] | 67 mm |
| Průměr 1 [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Odstředivka |
Dostupnost
| Výška [mm] | 104 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 74 mm |
| Průměr 2 [mm] | 31 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost