TOYOTA CAMRY limuzína (_V5_) 2.0 (ASV51_) - Olejový filtr od 1/2015 do 3/2018, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 6AR-FSE, limuzína
| Výška [mm] | 67,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28,2 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0415231110 |
|---|---|
| Výška [mm] | 67 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 68 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 29 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 68 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 61,5 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 67,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 27,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 67,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 69 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 28,2 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 126 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 24 X 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 102 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 80 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 bar |
Dostupnost