OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (68) - Olejový filtr od 4/2020, 1956 ccm, 128 kW, 174 hp, D 20 DTH, Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 123,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2020 |
|---|---|
| Kód motoru | F 20 DVH<LSQ> |
| Výška [mm] | 76 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 61 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 73 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 30,5 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 73 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost