AUDI A6 C8 (4A2) 45 TDI quattro - Olejový filtr od 7/2019, 2967 ccm, 183 kW, 249 hp, CVMD, limuzína
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 125 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 123,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 122 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 123 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 123 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 70 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 63,5 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 123,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 122 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 123 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 126 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66,7 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 124 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 059198405B |
|---|---|
| Průměr v mm | 31 mm |
| Výška [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost