VW TRANSPORTER T5 Krabice (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI - Olejový filtr od 4/2003 do 11/2009, 2461 ccm, 128 kW, 174 hp, AXE, BPC, Krabice
| Výška [mm] | 143 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 140,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 143 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 141 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15,2 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 141 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| typ filtru | Filtr s dlouholetou zárukou |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 141 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15,2 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 141 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15,2 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 143 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 15,2 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 06D 115 562 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06D115466 |
| pro OE číslo | 06D115562 |
| Průměr v mm | 63,5 mm |
| Průměr v mm | 64 mm |
| Průměr v mm | 64,0 mm |
| Délka [mm] | 124 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 125,0 mm |
| Výška [mm] | 125,5 mm |
| Výška [mm] | 126 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,079 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Průměr 1 [mm] | 31,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 64 mm |
| Průměr 2 [mm] | 31 mm |
| Průměr 2 [mm] | 31,0 mm |
| Průměr 3 [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 27 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,0 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66,7 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 31,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 33 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 31 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 0,35 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 194 mm |
| Šířka [mm] | 102 mm |
Dostupnost