VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Olejový filtr od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | ALH |
|---|---|
| Výška [mm] | 153 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 154 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
|---|---|
| Výška [mm] | 154 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | ALH |
|---|---|
| Výška [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,091 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Není pro číslo motoru (TECDOC) | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1498028 |
| Výška [mm] | 142 mm |
| Velikost závitu | 3/4" 16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1100696 |
| Výška [mm] | 156 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 151 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 93 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 154 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Kód motoru | ALE |
|---|---|
| Průměr v mm | 93,4 mm |
| Výška [mm] | 147,0 mm |
| Velikost závitu | 3/4"-16UNF-2B |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 62,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 71,5 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 153 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Výška [mm] | 154 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Průměr v mm | 94 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 140 mm |
| Závit spojky | 3/4" 16 UNF |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Průměr v mm | 64 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 153 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 0,35 mm |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| Kód motoru | AHU,ALE |
| Výška [mm] | 141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Velikost závitu | UNF 3/4" -16 |
| Vnější průměr [mm] | 98 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 2,1 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 151 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| Jednotka množství | Sada |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 93 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
| dostupné jen ve velkém balení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Výška [mm] | 153 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9455 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Výška [mm] | 153 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | ALE |
|---|---|
| Průměr v mm | 93,4 mm |
| Výška [mm] | 147,0 mm |
| Velikost závitu | 3/4"-16UNF-2B |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 62,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 71,5 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| Kód motoru | ALE |
|---|---|
| Průměr v mm | 93,4 mm |
| Výška [mm] | 147,0 mm |
| Velikost závitu | 3/4"-16UNF-2B |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 62,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 71,5 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost