CADILLAC CTS 2.8 - Olejový filtr od 3/2005 do 9/2007, 2792 ccm, 158 kW, 215 hp, LP1, limuzína
| Výška [mm] | 98 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 25 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 18,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 18,5 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2,4 mm |
|---|---|
| Tvar | O-kroužek |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 61,8 mm |
Dostupnost