RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115) - Olejový filtr od 10/1984 do 12/1990, 2068 ccm, 65 kW, 88 hp, J8S 240, J8S 774, J8S 776, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 1520800Q0M |
|---|---|
| Průměr v mm | 88 mm |
| Průměr v mm | 90,0 mm |
| Délka [mm] | 89 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 89 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 90,0 mm |
| Výška [mm] | 90,5 mm |
| Výška [mm] | 91 mm |
| Výška [mm] | 92,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,375 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,388 kg |
| Velikost závitu | M 20 x 1,5 |
| Velikost závitu | M 20 X 1.5 |
| Velikost závitu | M 20x1,5 |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Velikost závitu | M20x1.5-6H |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 62,4 mm |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 72 mm |
| Výška 1 [mm] | 89 mm |
| Průměr 2 [mm] | 71,4 mm |
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M20 X 1,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85 mm |
| Vnější průměr [mm] | 85,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr [mm] | 88 mm |
| Vnější průměr [mm] | 89,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 89,6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 10 Nm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 86 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 89 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 72 mm |
| Rozměr závitu 1 | M20x1,5 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 72 mm |
| verze | with By-Pass valve |
| Číslo produkce | K1705008 |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,6 bar |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 2,5 bar |
| specifikace | NSB |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | LS 8 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | OCS 3 |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Průměr v mm | 93,2 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 96,0 mm |
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Výška 1 [mm] | 95 mm |
| Průměr 2 [mm] | 72,0 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | OCS 2 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 20 x 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| verze | w/ Anti-Drain valve |
| verze | with By-Pass valve |
Dostupnost
| Výška [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M20x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M20x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 97 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 20 X 1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 97 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 0,7 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 20 X 1,5 |
| Průměr 1 [mm] | 96 mm |
| typ filtru | filtrace hlavního proudu |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 20 X 1,5 |
| Průměr 1 [mm] | 77 mm |
| typ filtru | filtrace hlavního proudu |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96,0 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 93,5 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 101 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1520800Q0M |
|---|---|
| Průměr v mm | 88 mm |
| Výška [mm] | 89 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71736158 |
|---|---|
| Výška [mm] | 79 mm |
| Velikost závitu | M 20 X 1,5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 96 mm |
|---|---|
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 72 mm |
| Závit spojky | M20x1,5 |
| průměr víka [mm] | 93,2 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 20 X 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20X1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 89 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 86 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | M20x1,5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 77 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost