CHEVROLET NUBIRA limuzína 1.4 - Olejový filtr od 1/2005 do 12/2007, 1399 ccm, 69 kW, 94 hp, L14(85CUL4), limuzína
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | MLS 000-530 |
|---|---|
| Výška [mm] | 79 mm |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 18x1,5 |
| Vnější průměr [mm] | 76,5 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M 18 X 1.5 |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | LS 7/3 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18 X 1,5 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03N115562 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03N115562B |
| Tloušťka/síla [mm] | 4,0 mm |
| Průměr v mm | 65 mm |
| Průměr v mm | 65,0 mm |
| Délka [mm] | 103 mm |
| Výška [mm] | 101 mm |
| Výška [mm] | 101,0 mm |
| Výška [mm] | 102 mm |
| Výška [mm] | 103 mm |
| Výška [mm] | 104 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 71,0 mm |
| Výška 1 [mm] | 95 mm |
| Průměr 1 [mm] | 34 mm |
| Průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Průměr 2 [mm] | 21 mm |
| Průměr 2 [mm] | 21,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 21 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 32,2 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 26 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 32 mm |
Dostupnost