MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) - Olejový filtr od 10/1995 do 5/2000, 2295 ccm, 142 kW, 193 hp, M 111.975, limuzína
| Výška [mm] | 160 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 159 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | LS 7 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 18 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | 049 |
Dostupnost