LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15_) - Olejový filtr od 1/1998 do 2/2003, 2995 ccm, 164 kW, 223 hp, 1MZ-FE, SUV
| typ filtru | Lebensbauteil |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 75,0 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 86,5 mm |
| Velikost závitu | 3/4"-16UNF-2B |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 61,7 mm |
| Průměr 2 [mm] | 71,0 mm |
| Typ ventilu | Přepadový ventil |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 77,6 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | UNF 3/4''-16 |
| Vnější průměr [mm] | 76,5 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | 3/4"-16 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 181 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| vnitřní průměr [mm] | 62 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | 3/4"-16 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 71 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 76,5 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 78 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4" 16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4"-16 |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04E115561B |
|---|---|
| Výška [mm] | 79 mm |
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Průměr v mm | 76 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 95 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Výška [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 77 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,552 kg |
| Vnější průměr [mm] | 96 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Vnější průměr těsnicího kroužku [mm] | 71,6 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 79 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4-16 UNF |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnější průměr 2 [mm] | 72 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 63 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 86 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4 - 16 |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 76 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 62 mm |
| Otevírací tlak obtokového ventilu [bar] | 1,2 bar |
Dostupnost
| Výška [mm] | 85 mm |
|---|---|
| Průměr 3 [mm] | 62 mm |
| Průměr 4 [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Rozměr závitu 1 | 3/4"-16 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 78 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | UNF 3/4''-16 |
| Vnější průměr [mm] | 78 mm |
| Typ ventilu | ventil omezující tlak |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zpětným ventilem |
Dostupnost