LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4 - Olejový filtr od 9/1986 do 7/1990, 2494 ccm, 63 kW, 86 hp, 19 J, uzavřený terénní vůz
| Výška [mm] | 113 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4"-16 UNF |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| Vnější průměr 1 [mm] | 93 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | 3/4"-16 |
| Vnější průměr [mm] | 93,3 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | 3/4 x 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93,3 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | 3/4 x 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93,3 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost
| Délka [mm] | 110 mm |
|---|---|
| Vnitřní závit [mm] | 3/4 x 16 mm |
| Vnější průměr [mm] | 93,3 mm |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
Dostupnost