AUDI 80 B3 limuzína (893, 894, 8A2) 1.8 S - Vzduchový filtr od 8/1986 do 1/1990, 1781 ccm, 65 kW, 88 hp, SF, limuzína
| Rok výroby od | 09/1986 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 224 mm |
| Vnější průměr [mm] | 274 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 61,5 mm |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 221,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 279 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Karburátor |
|---|---|
| Délka [mm] | 279 mm |
| Šířka [mm] | 222 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| Délka [mm] | 338 mm |
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Karburátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 60 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 224 mm |
| Vnější průměr [mm] | 274 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 62 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 222 mm |
| Vnější průměr [mm] | 282 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Karburátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 62 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 222 mm |
| Vnější průměr [mm] | 279 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 222 mm |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| Délka [mm] | 334 mm |
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 334 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 224 mm |
| Vnější průměr [mm] | 274 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 335 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 133 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 63 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 218 mm |
| Vnější průměr [mm] | 277 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| Délka [mm] | 334 mm |
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| délka 1 [mm] | 319 mm |
| Šířka 1 [mm] | 126 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| Délka [mm] | 337 mm |
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 62 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 279 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 223 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 223 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Tvar | cylindrický |
| Vnější průměr [mm] | 274 mm |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Délka [mm] | 338 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 134 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Příprava paliva | Vstřikování benzinu |
|---|---|
| Délka [mm] | 338 mm |
| Šířka [mm] | 136 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Délka [mm] | 291 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 291,5 mm |
| Délka [mm] | 292 mm |
| Délka [mm] | 292,0 mm |
| Délka [mm] | 293 mm |
| Délka [mm] | 294 mm |
| Šířka [mm] | 201,5 mm |
| Šířka [mm] | 202 mm |
| Šířka [mm] | 202,5 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Výška [mm] | 58,3 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Výška [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 82,3 mm |
| Výška [mm] | 83 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,426 kg |
| Výška 1 [mm] | 63 mm |
| Výška 2 [mm] | 82 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| Tvar | pravoúhlý |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
| typ filtru | jemný filtr |
| typ filtru | našroubovaný filtr |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předfiltrem |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost