HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.4 T-GDI - Vzduchový filtr od 6/2017, 1353 ccm, 103 kW, 140 hp, G4LD, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Výška [mm] | 53,5 mm |
|---|---|
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 246 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 163 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 163 mm |
| Výška [mm] | 53,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2020 |
|---|---|
| Délka [mm] | 245,5 mm |
| Šířka [mm] | 163,5 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,30 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2020 |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 245 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 163 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 163 mm |
| Výška [mm] | 53,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Plast |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2020 |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2020 |
|---|---|
| Délka [mm] | 245 mm |
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35211 |
|---|---|
| Délka [mm] | 244 mm |
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 243 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 162 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost