OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) - Vzduchový filtr od 2/2012, 1368 ccm, 88 kW, 120 hp, A 14 FC, velkoprostorová limuzína
| Délka [mm] | 239 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 171 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 239,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 171 mm |
| Výška [mm] | 52,0 mm |
| Výška 1 [mm] | 47 mm |
| Šířka 1 [mm] | 111,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Šířka [mm] | 171,5 mm |
| Výška [mm] | 51,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2018 |
|---|---|
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 375 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 148 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 321 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 151 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 375 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 148 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 320 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 151 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| Délka [mm] | 320 mm |
| Šířka [mm] | 151 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s předfiltrem |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| Délka [mm] | 318 mm |
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 171 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 239 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 321 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51775324 |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| Šířka [mm] | 145 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Délka [mm] | 239 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| Šířka 1 [mm] | 171 mm |
| Šířka 2 [mm] | 111 mm |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| Délka [mm] | 318 mm |
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
|---|---|
| Délka [mm] | 240 mm |
| Šířka [mm] | 171,5 mm |
| Výška [mm] | 51,5 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26181 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 170 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| délka 1 [mm] | 239 mm |
| Délka 2 [mm] | 224 mm |
| Šířka 1 [mm] | 60 mm |
| Šířka 2 [mm] | 110 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| klimatická pásma | není určeno pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| Délka [mm] | 319 mm |
| Šířka [mm] | 150 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| Tvar | pravoúhlý |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 239,0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 171 mm |
| Výška [mm] | 52,0 mm |
| Výška 1 [mm] | 47 mm |
| Šířka 1 [mm] | 111,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost
| Délka [mm] | 238 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 170 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost