SKODA FELICIA II (6U1) 1.3 - Vzduchový filtr od 1/1998 do 6/2001, 1289 ccm, 43 kW, 58 hp, AMJ, Šikmá zadní část
| Vstřikovací systém | vícebodové vstřikování (MPI) |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Šířka [mm] | 184,5 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,334 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Vstřikovací systém | Mono-Jetronic |
|---|---|
| Výška [mm] | 60 mm |
| Tvar | cylindrický |
| Vnější průměr [mm] | 274 mm |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Délka [mm] | 276 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Tvar | čtyřhranný |
| typ filtru | filtr pro cirkulující vzduch |
Dostupnost
| Tvar | zakřivený |
|---|---|
| Délka [mm] | 275,0 mm |
| Šířka [mm] | 184 mm |
| Výška [mm] | 57,3 mm |
| Výška 1 [mm] | 57 mm |
| délka 1 [mm] | 275,0 mm |
| Šířka 1 [mm] | 184,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost
| Tvar | kulatý |
|---|---|
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 221,0 mm |
| Průměr 4 [mm] | 242,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 277,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 221 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 275 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 257 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 58 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Průměr v mm | 278 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 62 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Vstřikovací systém | Mono-Jetronic |
|---|---|
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 219 mm |
| Vnější průměr [mm] | 279 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 219 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 275 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Kód motoru | AMG |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Délka [mm] | 275 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Příprava paliva | Karburátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 57,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 207,0 mm |
| Průměr 4 [mm] | 225,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 257,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 207 mm |
Dostupnost
| Tvar | zakřivený |
|---|---|
| Délka [mm] | 275,0 mm |
| Šířka [mm] | 184 mm |
| Výška [mm] | 57,3 mm |
| Výška 1 [mm] | 57 mm |
| délka 1 [mm] | 275,0 mm |
| Šířka 1 [mm] | 184,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost
| Tvar | zakřivený |
|---|---|
| Délka [mm] | 275,0 mm |
| Šířka [mm] | 184 mm |
| Výška [mm] | 57,3 mm |
| Výška 1 [mm] | 57 mm |
| délka 1 [mm] | 275,0 mm |
| Šířka 1 [mm] | 184,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Materiál těsnění | Pěna / tvrdá pěna |
Dostupnost
| Tvar | kulatý |
|---|---|
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| Průměr 3 [mm] | 221,0 mm |
| Průměr 4 [mm] | 242,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 277,0 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 221 mm |
Dostupnost
| Příprava paliva | Karburátor |
|---|---|
| Výška [mm] | 57 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 210 mm |
| Vnější průměr [mm] | 263 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Tvar | pravoúhlý |
|---|---|
| Vstřikovací systém | K-Jetronic |
| Délka [mm] | 276 mm |
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Tvar | kulatý |
|---|---|
| Vstřikovací systém | Mono-Jetronic |
| Výška [mm] | 63 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 218 mm |
| Vnější průměr [mm] | 277 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost
| Vstřikovací systém | Mono-Jetronic |
|---|---|
| Výška [mm] | 61,5 mm |
| Tvar | kulatý |
| vnitřní průměr [mm] | 221,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 279 mm |
| typ filtru | Vložka filtru |
Dostupnost