SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI - "Palivová jednotka, kompletní" od 5/2002 do 12/2005, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, AMF, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L-6-547 900 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Zásobování palivem | pro vozidla s chlazením paliva |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L 2 000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L 6 547 900 |
| pro OE číslo | 6Q0919050 |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 136 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13895 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| barva krytu | žlutá |
| Zásobování palivem | pro vozidla s chlazením paliva |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L 6 547 900 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Nafta |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 136 l/h |
| barva krytu | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,915 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| dodávané množství [l/h] | 120 l/h |
| barva krytu | žlutá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0919050 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Pracovní tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ paliva | Nafta |
| dodávané množství [l/h] | 136 l/h |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost