FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) - "Palivová jednotka, kompletní" od 9/2003, 1108 ccm, 40 kW, 54 hp, 187 A1.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 17847 |
|---|---|
| Průměr v mm | 135 mm |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 50,8 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| Varianta výbavy | SERIES FUELTANK(-) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17847 |
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 255 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,675 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| Hmotnost [kg] | 1,28 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ paliva | Benzín |
| Záruka | Záruka 4 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17847 |
|---|---|
| Průměr v mm | 135 mm |
| Tlak [bar] | 3,5 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 50,8 psi |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| Zásobování palivem | pro vozidla s přídavnou palivovou nádrží |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
| Tlak [bar] | 3,6 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Vpusť [mm] | 115 mm |
| Dodávané množství [l/min] | 90 l/min |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| dodávané množství [l/h] | 80 l/h |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17847 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Typ paliva | Benzín |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17847 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Typ paliva | Benzín |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 70 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
Dostupnost