AUDI TT (8N3) 1.8 T - "Palivová jednotka, kompletní" od 9/2005 do 6/2006, 1781 ccm, 140 kW, 190 hp, BVR, kupé
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | V palivové nádrži |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 919 051 D |
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18493 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8N-2-030 000 |
| Napětí [V] | 13,5 V |
| Průměr v mm | 122,25 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Průměr 1 [mm] | 8 mm |
| Průměr 2 [mm] | 8 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| dodávané množství [l/h] | 135 l/h |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| pro číslo výrobku | 72836AS |
| dodávané množství [l/h] | 135 l/h |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost