SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI - "Palivová jednotka, kompletní" od 11/2013 do 8/2018, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CLHB, CXXA, DDYB, kombi
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 5 bar |
| pro číslo výrobku | 72936AS |
| verze | ARMAN |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35544 |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 137 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Druh pohonu | pohon předních kol |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27263 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 5F-D-000 001 |
| Typ paliva | Nafta |
Dostupnost