Všechny vozy - "Palivová jednotka, kompletní"
| Délka [mm] | 230 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 129 mm |
| Výška [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 274 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,5 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 288 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,5 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 331 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 110,5 mm |
| Výška [mm] | 123,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 326 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 320 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 110,5 mm |
| Výška [mm] | 123,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 340 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,5 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,6 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 275 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 257 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,15 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 244 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,29 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 248 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 119,5 mm |
| Výška [mm] | 134,5 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 317 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 329 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 116,5 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 242 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 256 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 118 mm |
| Výška [mm] | 150 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 263 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Výška [mm] | 122,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 235 mm |
|---|---|
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,5 mm |
| Výška [mm] | 134 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru tlaku |
Dostupnost