RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi - Snímač stavu paliva od 1/2007 do 2/2008, 1995 ccm, 127 kW, 173 hp, M9R 724, Šikmá zadní část
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | V palivové nádrži |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701207449 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nádobou uklidňující víření paliva |
Dostupnost
| Kód motoru | M9R724 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,614 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s palivovým čidlem |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Záruka | Záruka 3 roky |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost