BMW 3 (E90) 320 d - Snímač stavu paliva od 9/2007 do 2/2010, 1995 ccm, 130 kW, 177 hp, N47 D20 A, N47 D20 C, limuzína
| Kód motoru | N47 D20 A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15,5 mm |
| Šířka [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15,5 mm |
| Šířka [mm] | 11,5 mm |
Dostupnost