AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Regulátor tlaku / spínač od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 16417 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 58 psi |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | podtlakově řízený |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078133534C |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| Odtok [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 4 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 58 psi |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| Odtok [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 83.1274 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Pracovní tlak (bar) | 4 bar |
| Odtok [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 83.1274 |
Dostupnost