VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 - Regulátor tlaku / spínač od 5/2005 do 7/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BSE, BSF, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18223 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 4 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 58 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost
| Pracovní tlak (bar) | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 3 bar |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18223 |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| tlak (psi) | 43,5 psi |
Dostupnost