RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) - Regulace rozsahu světel od 6/2005 do 12/2012, 1461 ccm, 76 kW, 103 hp, K9K 772, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| verze | V-system |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| verze | V-system |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2009 |
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2009 |
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (automatické) |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 402 521 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá přední |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez zásuvky |
| verze | V-system |
| verze | VALEO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| verze | V-system |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez zásuvky |
| verze | V-system |
| verze | VALEO |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OES |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
Dostupnost
| Design světla | Halogen |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| verze | VALEO |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 402 521 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 261 818 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Omezení výrobce | Valeo |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
Dostupnost