VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI - Regulace rozsahu světel od 8/2010 do 7/2018, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 17SKV440 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0412521B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| párová čísla výrobku | BXS19624 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 5N-B-600 000 |
| Omezení výrobce | HELLA |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******5N*8*030000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1T0 907 503 |
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0941273L |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2011 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Design světla | Halogen |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Elektromagnetická snášenlivost (EMV) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | WP |
|---|---|
| Omezení výrobce | Hella type |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| párová čísla výrobku | 0901374 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| párová čísla výrobku | 0901333 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5N-B-999 999 |
|---|---|
| Omezení výrobce | HELLA |
| Design světla | Halogen |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5N-C-000 001 |
|---|---|
| Design světla | Halogen |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost