VW TOURAN (1T3) 2.0 TDI - Regulace rozsahu světel od 5/2010 do 5/2015, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, CFHC, velkoprostorová limuzína
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0941274C |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | přední osa |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| montovaná strana | pouze jednostranně nastavit |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tyčovým ústrojím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 17SKV440 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******1T*8*131163 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1T0 907 503 |
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0941273L |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| jen ve spojení s | AL |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 2324178 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | AL/BOSCH/MAGNETI MA. |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost