VW BORA I (1J2) 1.4 16V - Tlumič hluku od 3/2000 do 5/2005, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AHW, AKQ, APE, AXP, BCA, limuzína
| Kód motoru | BCA |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 55 kW |
| Sériové číslo | 58.7017 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | BCA |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 55 kW |
| Sériové číslo | 58.7046 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1540 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,05 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9454 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Délka [mm] | 1530 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ECONOMY (-) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16386 |
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,470 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ECONOMY (-) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16386 |
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,470 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9454 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1490 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,790 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 8,000 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1480 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,3 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000003289 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,25 kg |
Dostupnost