RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.1 D RWD - Tlumič hluku od 5/1989 do 6/1994, 2068 ccm, 43 kW, 58 hp, 852 720, valník/podvozek
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,64 kg |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,05 kg |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| Sériové číslo | 565.7022 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost