TOYOTA YARIS (_P1_) 1.3 (NCP10, SCP12_) - Tlumič hluku od 8/1999 do 11/2005, 1299 ccm, 63 kW, 86 hp, 2NZ-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 840 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13088 |
|---|---|
| Typ vozidla | NCP10 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 835 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Výška [cm] | 5,45 cm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13088 |
|---|---|
| Typ vozidla | NCP10 |
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Typ paliva | Benzín |
| Vnější průměr [mm] | 45,5 mm |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 820 mm |
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Šířka [mm] | 330 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1600 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 330 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 820 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 230 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,8 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 820 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 240 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,1 kg |
Dostupnost