FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI - Tlumič hluku od 4/2000 do 5/2006, 1896 ccm, 85 kW, 115 hp, AUY, velkoprostorová limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14918 |
| Typ vozidla | Galaxy Van |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14918 |
| Typ vozidla | Galaxy Van |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,15 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 740 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,39 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 411485 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000003527 |
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,15 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AUY |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 85 kW |
| Sériové číslo | 14.6083 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AUY |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 85 kW |
| Sériové číslo | 14.7114 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AUY |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | AUY |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,3 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 680 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 360 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Šířka [mm] | 400 mm |
| Výška [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,82 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2140 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 290 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 9 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost