AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro - Tlumič hluku od 11/2000 do 7/2002, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AVJ, limuzína
| Kód motoru | AVJ |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 04.6053 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AVJ |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 04.7075 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AVJ |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 04.7076 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | AVJ/BFB/BEX |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost
| Kód motoru | AEB |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost
| Kód motoru | AEB |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost
| Kód motoru | AVJ/BFB/BEX |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost
| Kód motoru | AEB |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost
| Kód motoru | AEB |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
| Typ vozidla | Quattro |
Dostupnost