PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Tlumič hluku od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| Varianta výbavy | Depol. L4 |
|---|---|
| Kód motoru | TU5J |
| Typ převodovky | plně automatický |
| pro OE číslo | 1717P7 |
| Typ vozidla | 7DN* |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,280 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
| montovaná strana | zadní |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Depol. L4 |
|---|---|
| Kód motoru | TU5J |
| Typ vozidla | 7DN* |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,310 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2135 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,90 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,91 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 412398 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003282 |
| Délka [mm] | 2150 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 412398 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004185 |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | NFT (TU5JP) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 72 kW |
| Sériové číslo | 10.6037 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | TU5JP |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 900 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 275 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 2140 mm |
| Šířka [mm] | 270 mm |
| Výška [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,3 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2140 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost