TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Tlumič hluku od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | SV2000001- |
| Hmotnost [kg] | 6,200 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | PP, Steel Bumper |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15709 |
| Číslo podvozku (VIN) od | SV2000001- |
| Typ vozidla | SV20 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 9,040 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,5 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,7 kg |
Dostupnost