PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Tlumič hluku od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004473 |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,8 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Typ vozidla | AGE>=5 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,640 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Kód motoru | RHY (DW10TD) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 66 kW |
| Sériové číslo | 36.7043 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,8 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 760 mm |
| Šířka [mm] | 380 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,7 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 640 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,35 kg |
Dostupnost