AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI - Tlumič hluku od 7/2002 do 12/2004, 2496 ccm, 120 kW, 163 hp, BCZ, BDG, BFC, kombi
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1155 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413861 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000002722 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413861 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004687 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413861 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004688 |
Dostupnost
| Kód motoru | BFC |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 120 kW |
| Sériové číslo | 04.6055 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | BFC |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 120 kW |
| Sériové číslo | 04.7056 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | BFC |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 120 kW |
| Sériové číslo | 04.7057 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | BDG/BFC |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | Avant |
Dostupnost