NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - Tlumič hluku od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| Kód motoru | K9K7 |
|---|---|
| Typ vozidla | K12E |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,530 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,785 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20100AY105 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,400 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 890 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,07 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,25 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414352 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000004618 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414353 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000004619 |
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| Sériové číslo | 32.7004 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| Sériové číslo | 32.7021 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| Sériové číslo | 32.7022 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 235 mm |
| Výška [mm] | 215 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
Dostupnost