OPEL VECTRA C kombi (Z02) 2.2 DTI (F35) - Tlumič hluku od 10/2003 do 12/2005, 2172 ccm, 92 kW, 125 hp, Y 22 DTR, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Šířka [mm] | 370 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,6 kg |
| Zpracování | stlačený |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1750 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Délka [mm] | 2100 mm |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | Y22DTR |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost