PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Tlumič hluku od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000004635 |
| Délka [mm] | 990 mm |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AGE>=5 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AGE>=5 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Varianta výbavy | 00000000000000005153 |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Délka [mm] | 980 mm |
| Délka [mm] | 990 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Šířka [mm] | 350 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
| Hmotnost [kg] | 5,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 8,00 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| počet vstupů/výstupů | 1/1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AGE>=5 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Délka [mm] | 2140 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,310 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2006 |
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
| Délka [mm] | 2160 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17550 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2006 |
| Konstrukční rok do | 06/2009 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,00 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2130 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,95 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 416498 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2006 |
| Varianta výbavy | 00000000000000002708 |
| Délka [mm] | 2300 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | KFU (ET3J4) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 65 kW |
| Sériové číslo | 36.7084 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost