PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V - Tlumič hluku od 2/2006 do 10/2013, 1360 ccm, 65 kW, 88 hp, KFU (ET3J4), Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 990 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,8 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1000 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 250 mm |
| Výška [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2160 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 350 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AGE>=5 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Délka [mm] | 2140 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,310 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | AGE>=5 |
|---|---|
| Kód motoru | ET3J4 |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2140 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 360 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,8 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 950 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,75 kg |
Dostupnost