OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.8 (L35) - Tlumič hluku od 8/2005 do 5/2014, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 720 mm |
| Šířka [mm] | 370 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
| Zpracování | stlačený |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1050 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 390 mm |
| Výška [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,4 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1920 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1750 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,1 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost