RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Tlumič hluku od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B371-C371 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,370 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,82 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402218 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005533 |
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,82 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | C1E 720 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 35 kW |
| Sériové číslo | 40.7036 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1280 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 250 mm |
| Výška [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,2 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B371-C371 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,370 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Počet dveří | 3,5 |
| Typ vozidla | B371-C371 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1180 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,370 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1130 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,04 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004616 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,82 kg |
Dostupnost