RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) - Tlumič hluku od 9/1989 do 6/1994, 2165 ccm, 79 kW, 107 hp, J7T 754, J7T 755, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Kód motoru | J7T |
|---|---|
| Typ převodovky | plně automatický |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | B48C-B48K |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,830 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | J7T |
|---|---|
| Typ převodovky | plně automatický |
| Počet dveří | 5 |
| Typ vozidla | B48C-B48K |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,810 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,04 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402307 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005286 |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,04 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | J7T 755 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 79 kW |
| Sériové číslo | 40.6051 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | J7T 755 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 79 kW |
| Sériové číslo | 40.7072 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,090 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost